GŁODNY?
NA CO CZEKASZ?
zamów pizzę online
KLIKNIJ
I ZAMÓW ONLINE
zamów pizze przez telefon
12 357 30 88
508 947 700

Poznaj pizzerię Presto z Krakowa

Kilka słów o naszej pizzerii

Pizzeria Presto Pizza działa w Krakowie od sierpnia 2009 roku. Znana jest przede wszystkim ze znakomitej pizzy oraz fantastycznych sosów – przyrządzanych na bazie własnych receptur, szczególnie docenianych przez naszych Klientów.

Nasze wyroby dostarczamy do mieszkań i firm. Umożliwiamy naszym klientom zamawianie pizzy przez telefon (lub online), a następnie odbiór w naszym lokalu, który mieści się przy ulicy Feliksa Konecznego 4/3u w Krakowie. Tajemnicą doskonałego smaku, który osiągamy są najwyższej jakości produkty oraz oryginalne, niepowtarzalne receptury.

Presto Pizza to nie tylko wyśmienite wyroby. To także szybki i solidny dowóz pizzy na terenie następujących krakowskich dzielnic: Azory, Bronowice, Czyżyny, Krowodrza, Olsza, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony.

Zobacz, w jakich obszarach dostarczamy naszą pizzę.

Już po roku działalności pizzerii, w październiku 2010, zajęliśmy zaszczytne, pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą pizzę w Krakowie. Konkurs ten zorganizowany był przez portal AlePizza.com. W naszej ofercie pojawiła się ponadto usługa dostawy pizzy nocą – zapraszamy do korzystania (do godz. 03:00). Już wkrótce zaś naszą pizzę będzie można zamawiać przez całą dobę.

Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z ciekawostkami dotyczącymi historii pizzy.